עיצוב פנים

square

תכנון מטבחים 

square

 הדמיות 

 square

 כתבי כמויות 

square 

אומדן עלויות

square

שרותי הנדסה נוספים, קונסטרוקטור ויועץ אינסטלציה

 

 

משנת 2007

פרופיל חברה

 

שירות שירות ועוד פעם שירות הוא הקו המנחה ואילו ענבה, כנות והקשבה לצרכים ,הם ערכי הסף של כל עובדים במשרד. לא אוהבים להתגנדר ולספר נפלאות על העבודות שלנו או יכולותינו שאין לאחרים, פשוט נותנים ללקוחות לדבר בשמינו. עוסקים ב:

 

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים עם דגש על הבנייה הירוקה לפי תקן ישראלי 5281. יכולים לשלב בתהליכי בנייה, חומרים ממוחזרים, לבני בוץ, מכולות ושיטות בנייה אלטרנטיביים אחרות על פי בקשת הלקוחות. נותנים דגש על חמימות, יכולות הפיננסיות של הלקוחות, ואסטטיקה כללית אל מול תועלת. לא נרתעים גם מתוספות קטנות כמו בניית ממ"ד, או סגירת מרפסת. יכולים להרים רבי קומות, להקים מודות חינוך ולתכנן מרכז מבקרים.

 

הכנת תוכניות בניין עיר (תב"ע) עבור נושאים כגון: סטייה ניכרת מקווי בניין או אחוזי בנייה, שינויי יעוד, יחוד וחלוקה של חלקות בהסכמת הבעלים ועוד.         

 

הניהול והפיקוח על הבנייה החל משלב התכנון, הכנת מכרזים ולאורך כל זמן הביצוע עד מפתיח. שירות שהוא מתאים מאוד גם ללקוחות שרוצים ראש שקט במהלך הבנייה ובקרה מלאה על הנעשה באתר הבנייה וגם לאדריכלים שרוצים להבטיח שהבית יהיה דומה לתכנון ולא לשאיפות הקבלן.

 

בדק בית- במהלך קנייה מכירה של נכסים, לאחר מסירת פרויקט חדש מהקבלן, לפני שיפוץ בדק הבית הוא כלי מהמן להבנה של מה צריך לשפץ ועד כמה. ליקויי בנייה פעמים רבות נסתרות מהעין ולא יתגלו אלא כשזה מאוחר מידי, או ברגעים הכי פחות צפויים. בדק בית מוקדם יכול לחסוך זמן, כסף ועוגמת נפש.

 

שאל אותנו עוד>

 

 

כתובת: תפוקליף בע"מ, ת.ד 602

הוד השרון, מיקוד 45105
מייל: tapooklif@013net.net
טלפון משרד: 09-7425251
מספר פקס: 09-7494755

כל הזכויות שמורות לגם וגם